banner1029

Şahin Tin: Ordumuz Gurur Vesilemiz

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Metin Düz’ü makamında ziyaret etti. Şahin Tin; “Milletimizin gözbebeği olan Ordumuzun kıymetli mensuplarıyla ne kadar gurur duysak azdır” dedi. 

Şahin Tin: Ordumuz Gurur Vesilemiz
banner1262

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Metin Düz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Şahin Tin; “Komutanımıza hem hayırlı olsun dileklerimizi iletmek, hem de ilimizin asayiş ve güvenliğine ilişkin konular hakkında bilgi almak üzere bu ziyareti gerçekleştirdik. Bizler millet olarak her zaman güvenlik güçlerimizin yanında olduğumuzu ifade ediyoruz. Çünkü milletimizin her bir ferdi kahraman ordumuzun bir neferidir. Milletimizin gözbebeği olan Ordumuzun kıymetli mensuplarıyla ne kadar gurur duysak azdır. Onları millet olarak bugüne kadar nasıl başımızın tacı eylediysek bundan sonra da aynı şekilde başımızın tacı olmaya devam edecekler. 15 Temmuz gecesi asker kılığına girmiş bir avuç hain çapulcu bu ülkeyi teslim almak istedi. Ancak karşılarında yüce Türk Milletini ve kahraman ordumuzun vatan vatanperver mensuplarını buldular. Ve hainler hüsrana uğradılar. Asırlardır vatanımızı, milletimizi koruyup kollayan ordumuz, istiklalimizin ve istikbalimizin de teminatı olmayı ilelebet sürdürecektir. Ülkemizin huzuru, birliği ve beraberliği güvenlik güçlerimizin canları pahasına verdikleri mücadele ile oluyor. Bu vesileyle ordumuza, askerimize, jandarmamıza, polisimize ve tüm güvenlik güçlerimize müteşekkir olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum” dedi.

İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz de, Milletvekili Şahin Tin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243

banner1241