Olağanüstü Kongreyi Denizlili siyasetçi yönetecek

Denizlili siyasetçi Mehmet Yüksektepe, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’ye yeniden genel Başkan olacağı 3. Olağanüstü kongreyi  idare edecek.

AK Parti 04.05.2017, 10:45
Olağanüstü Kongreyi Denizlili siyasetçi yönetecek

AK Parti’de  Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Yüksektepe 21 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden AK Parti’nin Genel Başkanı olacağı 3. Olağanüstü Kongre’nin organizasyonunu Yüksektepe üstlendi.

‘Dönüş”ün kongresi’ olarak nitelendirilen organizasyon AK Parti için büyük önem taşıyor. 21 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan kongre Denizlili bir isim olan eski milletvekili, AK Parti Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Yüksektepe’ye emanet edildi.

Başbakan Binali Yıldırım’ın, AK Parti Genel Başkanlığını Ahmet Davutoğlu’ndan devraldığı 2. Olağanüstü Kongre’nin düzenlemesini de üstlenen Mehmet Yüksektepe, kısa süre içinde yaptığı hazırlık ve gösterdiği başarıyla dikkat çekmişti.

“HEYECANIMIZ BÜYÜK”

AK Parti’de şenlik havasında geçmesi istenen 3. Olağanüstü Kongre’nin hazırlıklarına hızlı başlayan Mehmet Yüksektepe, en küçük detaya kadar her şeyi planladıklarını ve sorunsuz bir süreç geçirmek istediklerini söyledi.

Kurucu Genel Başkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden yuvasına dönecek olmasının heyecanını yaşadıklarını belirten Yüksektepe, “3. Olağanüstü Kongremiz, taşıyacağı misyon nedeniyle çok önemli. 21 Mayıs’ta hareketimizin lideri, AK Parti’nin kurucusu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yeniden yuvasına dönecek. Bu bizim için bir şenliktir. Kongremizin de sorunsuz ve şenlik havasında geçmesi için titiz bir çalışma içindeyiz” dedi.

Yorumlar (0)