Necip Filiz: Ne mutlu ki Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden AK Parti Genel Başkanı olmasının ardından AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz bir açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeniden Genel Başkan olmasının tüm parti teşkilatlarında mutluluğa ve heyecana neden olduğunu belirten Filiz, “Ne mutlu ki Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız" dedi. 

AK Parti 22.05.2017, 13:48
Necip Filiz: Ne mutlu ki Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız
banner1551

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ruhuyla, varlığıyla partinin kuruluşundan bugüne kadar zaten AK Parti’de olduğunu belirten Necip Filiz “Sayın Cumhurbaşkanımızın partiyle olan bağının resmiyet kazanması siyasi hareketimize çok büyük bir ivme, bir canlılık kazandıracaktır" şeklinde konuştu.

Her gidişin yeni bir başlangıç, her ayrılığın da bir vuslat olduğunu ifade eden Başkan Filiz; yaptığı yazılı açıklamada devamla şunları söyledi:

 “AK Parti ruhu kurulduğu günden bu yana hiç değişmedi. Elbette “Sayın Cumhurbaşkanımızın partinin başına geçmesi AK Parti’nin yeniden ikinci şahlanışının miladı olacaktır.
Yeni bir heyecanla, yeni bir ruhla, yeni bir başlangıcın güçlü sinyalleri gelmektedir.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan ' Nerde Kalmıştık ' diyerek besmele ile başladığı yeni dönemde daha güçlü ve büyük Türkiye hedefi var. Partimiz; hizmet,reform, değişim ve demokrasinin adresi olmaya devam edecektir.

Herkes gördüki Sayın Genel Başkanımız Erdoğan'ın kongre'de yaptığı konuşmasında yüzünde aynı heyecan, aynı millet aşkı vardı.

’Değişimin lideri, milletin partisi’ Geçmişe damgasını vuran Sayın Recep Tayyip Erdoğan inanıyorum ki geleceğede damgasını vuracaktır.

AK Parti,millet iradesinden aldığı güçle,liderinin izinde yekvücut olmuş teşkilatlarıyla, Türkiye'nin umudu olmaya devam edecektir.

Yeni Türkiye'ye , yeni bir döneme yelken açan partimiz başımızda gemimizi her türlü zorlu sınavdan, büyük dalgalardan başarıyla çıkaran kaptanımızla, liderimizle Allah’ın izniyle bundan sonraki süreçte; yeni bir sinerji ile daha güçlü, daha kendinden emin yoluna tüm hızla devam edecektir

Geçmiş tecrübelerin ışığında çok daha büyük işler başarmanın mücadelesini vereceğiz. Önümüzdeki aylar Türkiye’nin her alanda adeta bir sıçrama dönemi olacaktır.

Bütün bunların yanısıra AK Parti Merkez Karar ve Yönetimi Kuruluna seçilen Denizli Milletvekilimiz Sn. Cahit Özkan'ı tebrik ediyor, Kendisine ve Yeni MKYK'ya  başarılar diliyorum.

Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın."

Yorumlar (0)
banner1567
10°
açık
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi