Milletvekili sayısının artması Denizli’ye dinamizm katacak

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Denizli milletvekili sayısının 7’den 8’e çıkmasının siyasi rekabeti artıracağını ve Denizli’ye dinamizm getireceğini söyledi. 

Milletvekili sayısının artması Denizli’ye dinamizm katacak

Milletveili sayısının  550’den 600’ çıkarılmasının ardından önümüzdeki seçimden itibaren Denizli’nin Milletvekili sayısı 7’den 8’e çıkacak. YSK’nın illere göre veil sayısını yeniden açıklamasının ardından bir açıklama yapan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz,  “YSK’nın verdiği karar ile Denizli önümüzdeki seçimler sonrasında T.B.M.M. de 8 milletvekiliyle temsil edilecek. Buda şehrimize güç kuvvet ve dinanizm kazandıracaktır. İnşallah ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olur” dedi.

Denizli’nin 7 olan Milletvekili sayısının 8’e çıkmasının siyasete ayrı bir heyecan katacağını söyleyen Başkan Filiz; “ Önümüzdeki seçimlerde bu heyecanın artarak olumlu bir şekilde şehrimize yansıyacağına inanıyorum. Bu +1 milletvekili siyasi rekabeti artıracak iktidar ve muhalefetiyle her yönden bir dinamizm kazandıracaktır” şeklinde konuştu.
Başkan Filiz yaptığı yazılı açıklamada devamla şunları söyledi:
“ Ankara’da bakanımız ve milletvekillerimiz sayesinde zaten güçlü olan siyasi gücümüzün daha da etkili olmasını sağlayacaktır. İlimizin sorunları hep beraber daha yüksek sesle dile getirilecek ve bu vesile ile hizmetler artarak devam edecektir” 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER