Kandemir ve Baybatur'dan Denizli Ak Parti İl Teşkilatına Ziyaret

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ve Teşkilat Başkan Yardımcısı ve MKYK Üyesi Murat Baybatur  teşkilat ziyaretleri kapsamında AK Parti Denizli İl Teşkilatını ziyaret etti.

Kandemir ve Baybatur'dan Denizli Ak Parti İl Teşkilatına Ziyaret

HABERDENİZLİ.COM

AK Parti Denizli İl Binasındaki ziyarette Başkan Kandemir ve Başkan Baybatur, ilk olarak il yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Kandemir, yapılacak çalışmaların ve yaklaşan yerel seçimlerin yol haritasının istişare edildiği görüşmenin ardından ilçelerin genel durumunu hakkında ilçe başkanları ile görüştü.

Denizli’nin mahalli seçimlerde ilçelerde ve Büyükşehir'de çok iyi bir netice alacağına olan inancının tam olduğunu vurgulayan Başkan Kandemir; Yerel seçimlerden Denizli’nin büyük bir başarıyla çıkacağına olan inancım tam. AK Parti önümüzdeki seçimlerde sadece Denizli’de değil tüm Türkiye'de iddialı. Denizli’nin il teşkilatının il yönetimi ve ilçe başkanları, gençlik ve kadın kolları ile genç ve dinamik bir yapısı var. El birliği ile hem teşkilat yapımızı en üst seviyede tutacağız, hem de birlikte sokaktaki vatandaşlarımızın dertleri ile dertlenerek ülkemiz ve milletimiz için en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde olacağız. Vatandaşlarımızla sürekli iletişim halinde olmalıyız" diye konuştu.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER