Denizli’mizin ve Davamızın Yüzünü Ağarttı

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Nihat Zeybekci’nin belediye başkanlığı, milletvekilliği ve akabinde bakanlığı süresince hem Denizli, hem de ülkeye büyük hizmetlerde bulunduğunu belirterek, “Sayın Zeybekci gurur kaynağımızdır. Emekleri, hizmetleri ve destekleri için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Denizli’mizin ve Davamızın Yüzünü Ağarttı

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin son Ekonomi Bakanı olarak görevini tamamlayan Nihat Zeybekci’nin belediye başkanlığı, milletvekilliği ve bakanlık döneminin başarılarla dolu olduğunu belirtti.

Nihat Zeybekci’nin Denizli için bir şans olduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin, “Sayın Zeybekci, vizyonu olan, hedefler koyan ve bu hedeflere ulaşma konusunda iyi bir planlama ve ekibini yönetme kabiliyetine sahip, lider bir karakter. Zaten Denizli’ye ve ülkemize hizmet ettiği bu süreçte de bunu kanıtladı. Belediye Başkanlığı döneminde kentin çehresini değiştirdi. Devrim niteliğindeki projelerin hayata geçirilmesinde, kentin ve kamuoyunun desteğini almayı başardı. Kendisinden sonraki dönem için de yaptığı planlamalarla Denizli’nin önünü açtı. Milletvekilliği ve bakanlığı döneminde de Denizli’mize ve ülkemize önemli hizmetlerde bulundu. Denizli Ege’nin vizyon kenti oldu. Denizli siyasetin lider kentleri arasında yer aldı. İhracatımız Sayın Zeybekci döneminde rekor üstüne rekorlar kırdı. Kendisi başarılarıyla, Denizli’mizin ve davamızın yüzünü ağarttı” dedi.

“DURMAK YOK YOLA DEVAM”

AK Parti’nin 16 yıllık hizmet destanında Nihat Zeybekci’nin önemli görevlerde bulunduğunu ve aktif rol üstlendiğini belirten Milletvekili Şahin Tin, “Sayın Bakanımız, enerjisinin ve tecrübesinin zirvesindedir. Davamızın, Denizli’mizin ve ülkemizin kendisine ihtiyacı vardır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğine inancım tamdır. ‘Durmak Yok Yola Devam’  diyoruz. Emekleri, hizmetleri ve destekleri için kendisine teşekkür ediyor, kendisiyle birlikte daha nice hizmet destanları yazmaya devam edeceğimizi ifade ediyorum. Bu vesileyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan yeni yönetim sistemimizin ilk kabinesine de başarılar diliyorum.” dedi.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243