banner1348

Denizli AK Parti'de giden 3 ismin yerine yenileri geldi

AK Parti Denizli İl Başkanlığı Yürütme Kurulu'ndan istifa eden Uğur Erdoğan, Halil Pekdemir ve Birtan Şahan'ın yerine İsmail Balaban, Bayram Ali Çoban ve Dilaver Yardım yeni yürütme kuruluna giren isimler oldu.

Denizli AK Parti'de giden 3 ismin yerine yenileri geldi

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, partisinin İl Yürütme Kurulu'ndan istifa eden üç kişinin yerine yeni görev alan başkan yardımcılıklarıyla ilgili değişiklikleri açıkladı. Filiz, Denizli Ticaret Odası Başkanlığı'na seçilen Uğur Erdoğan ile geçtiğimiz günlerde istifa eden Halil Pekdemir ve Birtan Şahan'ın yerine İl Yürütme Kurulu'na İsmail Balaban, Bayram Ali Çoban ve Dilaver Yardım'ın alındığını belirtti. Başkan Filiz yaptığı açıklamada; "AK Parti Denizli İl Başkanlığı Yürütme Kurulu'nda başkan yardımcısı olarak görev yapan arkadaşlarımız görevlerinden ayrılmış yerine bu görevlere başka arkadaşlarımız getirilmiştir. Yürütmedeki görevlerinden ayrılan bu arkadaşlarımızın yönetim kurulu üyelikleri devam etmektedir. Göreve geldiğimizden bu yana teşkilatlarımız ve bu davaya gönül vermiş arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde hedefe yürümeye çalışıyoruz. Sorunları ve güzellikleri paylaşmak için çıkılan bu yolda, bu yoğun tempoda kimi zaman görev değişimi, teşkilat içinde bir kan değişikliği olması olasıdır" dedi.

 Yeni Yürütme Kurulu görev listesinde şu isimlerin yer aldığı belirtildi:

 "Siyasi Hukuki İşler : Yusuf İzzet Ayhan, Teşkilat İşleri: Halil Turan, Seçim İşleri: Mustafa Gürbüz, Tanıtım ve Medya İşleri : Cevdet Çiftçi, Sosyal İşler: Abdullah Şencan, Dış İlişkiler: Müberra Öznur, Yerel Yönetimler: Şamil Çınar, Ekonomi İşleri: Dilaver Yardım, Halkla İlişkiler: Ali Taşevli, İdari ve Mali İşler: Mustafa Küçüker, Ar-Ge: Yavuz Aki, İnsan Hakları: Ayşin Bozkurt, Çevre ve Şehircilik Başkanı: Bayram Ali Çoban, İl Sekreteri: İsmail Balaban"

DHA

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2017, 12:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER