Denizli Ak Parti'de Bayrak Değişimi

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz yazılı bir açıklama yaparak önceki günlerde basında yer alan AK Parti Denizli İl Başkanlığı Yürütme Kurulunda yer alan Başkan Yardımcılarının görev değişiklikleri ile ilgili bilgi verdi.

Denizli Ak Parti'de Bayrak Değişimi

Başkan Filiz yaptığı açıklamada; "AK Parti Denizli İl Başkanlığı Yürütme Kurulu'nda Başkan Yardımcısı olarak görev yapan arkadaşlarımız görevlerinden ayrılmış yerine bu görevlere başka arkadaşlarımız getirilmiştir. Yürütmedeki görevlerinden ayrılan bu arkadaşlarımızın yönetim kurulu üyelikleri devam etmektedir" dedi.
Biz siyaseti; Bir hizmet ve görev yarışı olarak kabul ediyoruz ve görüyoruz diyen Başkan Filiz açıklamasında devamla şunları söyledi.
"Göreve geldiğimizden bu yana teşkilatlarımız ve bu davaya gönül vermiş arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde hedefe yürümeye çalışıyoruz. Sorunları ve güzellikleri paylaşmak için çıkılan bu yolda, bu yoğun tempoda kimi zaman görev değişimi, teşkilat içinde bir kan değişikliği olması olasıdır. Önemli olan gök kubbe de hoş seda bırakmaktır. Bu hizmeti bir bayrak yarışı olarak görmekteyiz.

Bu görevleri bugüne kadar başarı ile yerine getiren arkadaşlarımıza yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonra görevi teslim alan arkadaşlarımıza da yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Yeni görev alan arkadaşlarımızın bu bayrağı daha ilerilere taşıyacaklarına inancımız tamdır. Birlikte inşallah her alanda daha da etkili olacağız ve çok daha güzel işlere imza atacağız.
Ben şimdiden yürütme kuruluna seçilen tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” 
                                                                                                                                       
Açıklamaların ardından Başkan Filiz ; Yeni Yürütme Kurulu görev listesini de şöyle açıkladı:   
Siyasi Hukuki İşler : Yusuf İzzet Ayhan
Teşkilat İşleri: Halil Turan
Seçim İşleri: Mustafa Gürbüz
Tanıtım ve Medya İşleri : Cevdet Çiftçi
Sosyal İşler: Abdullah Şencan
Dış İlişkiler: Müberra Öznur
Yerel Yönetimler: Şamil Çınar
Ekonomi İşleri: Dilaver Yardım
Halkla İlişkiler: Ali Taşevli
İdari ve Mali İşler: Mustafa Küçüker
Ar-Ge: Yavuz Aki
İnsan Hakları: Ayşin Bozkurt
Çevre ve Şehircilik Başkanı: Bayram Ali Çoban
İl Sekreteri: İsmail Balaban

 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2017, 12:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER