banner1029

Yağın ve Havanın Olduğu Her Yerde Bize İhtiyaç Var

Denizli’de hidrolik alanında faaliyet gösteren Denizli Hidrolik firması, fabrikalar ve mermer ocaklarına yakın olması nedeniyle sektörün can simidi haline geldi.

Yağın ve Havanın Olduğu Her Yerde Bize İhtiyaç Var
banner1231

2012 yılında Denizli’de faaliyete başladıklarını ifade eden Denizli Hidrolik firması sahibi Kadir Uysal, başlangıçta fabrikalar ve mermer ocaklarına hidrolik ve pnömatik silindirler, pompalar, valfler, sızdırmazlık elemanları, bağlantı elemanları ve yüksek basınçlı hidrolik hortumların satışını yapmak. Hidrolik silindir ve hidrolik güç merkezi satışı ve tamiratını yapmak amacı ile kurulduklarını söyledi. Uysal, “Bunun yanında müşterinin ihtiyacı doğrultusunda hırdavat malzemesi de getirdik ve satışını yapmaya başladık. Müşterinin isteğine göre çeşitlerimiz artırdık. İşletmemizin organize sanayi bölgesine, mermer fabrikaları ve mermer ocaklarına  yakın olması  müşteriler için büyük bir avantaj sağlamakta.” dedi.

MÜŞTERİLERİMİZE YAKINIZ

denizli hidrolik kadir uysal

Denizli’de kendileriyle aynı işi yapan bir çok firmanın olduğunu belirten Uysal, “Bizim bu firmalardan farkımız, fiyatlarımızdaki uygunluk ve mesafe olarak firmalara yakın olmamızdır.  Müşterilerimiz bir parça için Denizli merkeze gitse nerden baksanız gidiş gelişi ve gittiği yerde oyalanmasını da hesaplarsak yaklaşık iki saatini alır. Merkezde iki saatte gördüğü işini bizim burada en fazla yarım saatte görüyor. Bu da öncelikle zaman açısından büyük bir kazanç sağlamaktadır. İş makinesinin  malzeme gecikmesinden dolayı çalışmadığı  zamanı da hesaplarsanız bu kayıp üretimi de büyük bir şekilde  etkileyecektir. Bu kayıplar toplamda müşteri açısından iyi rakamlar oynadığını görürsünüz. Bunun sonucunda ciddi müşteri kayıpları da oluşması içten bile olmayacaktır” ifadesinde bulundu.

denizli hidrolik kadir uysal pnömatik

Denizli Ankara yolu üzerinde Kocabaş Cezaevi’nin karşısında müşterilerini beklediklerini belirten Uysal, mermer, tekstil, krom, deri fabrikası gibi  yağın ve havanın olduğu, hidroliğin gücüne ihtiyaç duyulan her yerde olduklarını belirtti.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER