Sektörün Lider Firmasından Dizel ve Elektrikli Kiralık Kompresör

Sektörün Lider Firmasından Dizel ve Elektrikli Kiralık Kompresör

Özellikle kırma ve delme gibi ağır işlerde gerekli olan hava desteği kompresörler sayesinde sağlanabiliyor. Firmalar, satılık ve kiralık kompresör konusunda, 24 saat kesintisiz servis hizmeti vererek, müşterilerinin her türlü soru ve sorunlarını en kısa sürede çözüyorlar.

Çoğu firma, kiralık kompresör çeşitleri arasında dizel veya elektrikli modelleri tercih etmekte. Kendi içlerinde farklı kategorilere ayrılan kompresörler, aynı zamanda boyut ve bar güçleriyle de birbirlerinden farklılık göstermektedir.

Küçük boy kompresörler ortalama (5 ile 12 bar arası), büyük boy (25 ile 27 bar arası) kiralık kompresör ürünleri sektörün lider firmaları arasında yer alan MC Kompresör tarafından Fatih Turbo kamyonetlere özel şoförü ile yüklendikten sonra siz değerli müşterilerine hizmet vermek üzere yola çıkıyor! Tüm Türkiye’ye 7 / 24 satış, servis ve kiralama hizmeti sunan MC Kompresör Bursa merkezli bir işletmedir.

Dizel Kompresörler
Kompresör seçiminde en önemli husus havanın çıkış basıncı ve metreküp miktarı olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca kullanım yeri de seçime etki ediyor, elektrik olmayan kesimlerde yapılacak işler için, hem ekonomik hem de kullanımı kolay olan dizel kompresörler tercih ediliyor. Piyasada en çok tutulan kiralık dizel kompresörler arasında; XRVS 606 (27 bar ve 32,5 metreküp) ve XAS 47 (7 bar ve 9 metreküp) bulunuyor. Bütün bu kompresör modelleri tasarruflu olarak kesintisiz hava desteği sağlıyor.

Elektrikli Kompresörler

Elektrikli kompresörler, dizel modellerine oranla daha küçük ebatta ve daha az basınca sahip oluyorlar. Özellikle yerleşim yerlerinde bu tip kompresörler daha çok talep ediliyor ancak yerleşim yerlerinde daha küçük işler için tercih edilen kompresörler ile daha küçük işler yapılabilmekte. Ancak büyük ebatlara sahip elektrikli kompresör modelleri ile basınç ihtiyacınız olan birçok gereksinimi karşılayabilirsiniz. MC Kompresör’ün kiralama servisinde sunduğu, piyasada; GA 250 (151-250 Psi basınçlı) ve GA 200 (1813 psi basınçlı) kompresör modelleri sektörde en fazla talep gören modeller arasında bulunduğunu belirtmek isteriz.

Diğer Hususlar

Kompresör kiralamadan önce dikkat edilmesi gereken önemli hususlar arasında; kiralama yapılacak firmanın güvenirliği, servis ve yedek parça kapasitesi ve kompresörlerin imal tarihlerinin yeni olması sayılabilir. Firmaların vereceği bakım garantileri de (bakım süreleri dahil) işin yarım kalmaması için önem arz ediyor.

Detaylı bilgi için : www.mckompresor.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243