Herkes Bu Günü Bekledi, İndirim Günleri Başladı

Denizli’de hafta sonu nereye gidelim, nerede uygun fiyatlı alışveriş yapabilirim diyenler için Gürlesin Grup, yüzde 80’e varan indirimlerle kampanya düzenledi. 

Herkes Bu Günü Bekledi, İndirim Günleri Başladı

Gürlesin, Servergazi Mahallesi’nde Teraspark yolu üzerinde bulunan Migros yanındaki Gürlesin Şubesi’nden her yaştaki insana hitap eden ve yüzde 80’e varan indimli ürünlerini müşterilerinin beğenisine sundu. Gürlesin Satış Sorumlusu Veysel Gürlesin, “Servergazi Şubemizde halkımızın beğenisine sunduğumuz ürünlerimiz arasında lisanslı taraftar formaları, tunik, kap, ayakkabı, çanta, gecelik, iç çamaşırı ve binlerce çeşidimiz var. Yüzde 80’e varan indirim günlerimiz 18 Şubat tarihine kadar devam edecek. Vatandaşlarımızı kampanyamızdan faydalanmaları için Servergazi Mahallesi Teraspark Yolu üzerindeki Gürlesin Şubesi’ne bekliyoruz.” Dedi. 

denizli gürlesin indirim günleri

ÜNLÜ MARKA ÜRÜNLERİ DE KAMPANYA DAHİLİNDE

BSM, Eros, Pierre Cardin, Feyza, Roly Poly gibi markaların ürünlerinin de kampanya dahilinde satıldığı, 18 Şubat tarihine kadar müşteriler için reyonlarda olacağı belirtildi.

denizli gürlesin indirim günleri nerede

HERGÜN DEĞİŞİK İKRAM

denizli gürlesin indirim günlerinde çocuklar için değişik ikramlar

Gürlesin’in indirim günlerinde çocuklar da unutmadı. 18 Şubat’a kadar hergün çiğ köfteden, pamuk şekerine kadar değişik ikramların verileceği belirtildi.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243