Görüntülü Sohbet Uygulaması Azar Dünyanın En Çok Kullanılan Uygulamaları Arasında Yer Aldı

Görüntülü Sohbet Uygulaması Azar Dünyanın En Çok Kullanılan Uygulamaları Arasında Yer Aldı

Görüntülü sohbet uygulaması Azar son dönemlerde yaptığı güncellemeler ve yeniliklerle birçok kişinin ortak noktası olan bir uygulama haline geldi. Günümüzde uygulama marketler üzerinde birçok görüntülü sohbet uygulaması olsa da bu uygulamalar içerisinde Azar'ın en çok indirilen ve kullanılan uygulamalardan birisi olduğu bilinmektedir. Azar görüntülü sohbet uygulamasının her geçen gün artan kullanıcı sayısı ise hızlı eşleşme, dil çevirme ve video efektleri gibi avantajlarının olmasından kaynaklanmaktadır.

Görüntülü sohbet uygulaması Azar'ın indirilme verileri incelendiğinde şu an 190'dan fazla ülkenin Google Play ve App Store marketleri içerisinde yer aldığı bilinmektedir. Uygulama 190'dan fazla ülkede 100 milyonu aşkın sayıda indirilmiştir. Uygulamanın indirilme sayısı uygulamayı kullanan kişileri göstermektedir. Bunun yanı sıra uygulamayı kullanan kişiler arasında cinsiyet ve bölge ayırt etmeksizin toplanda 37 milyardan fazla eşleşme sağlanmıştır. Kişiler görüntülü sohbet uygulaması azarda yaptıkları görüntülü konuşmalar sonucunda karşılarındaki kişilere arkadaşlık isteği gönderebilmekte ve istedikleri zaman onlarla konuşmaya devam edebilmektedir.

Görüntülü Sohbet Uygulaması Azar İndirme

Görüntülü sohbet uygulaması azar indirerek farklı insanlarla tanışmak isteyen kişiler Google Play veya App Store üzerinden Azar'ı ücretsiz bir şekilde indirebilmektedir. Kişilerin herhangi bir akıllı telefon veya tableti bulunmuyorsa Azar web üzerinden uygulamayı kullanma imkanları bulunmaktadır. Günümüzde mobil sürüm ve web sürümü incelendiğinde belirli farklılıklar olduğu gözlemlenmiştir.

Görüntülü Sohbet Uygulaması Azar Mobil Uygulaması

Görüntülü sohbet uygulaması azar kullanarak yeni kişileri tanımak isteyen kişilerin mobil üzerinden uygulamaya erişme imkanları bulunmaktadır. Azar mobil uygulamasını edinmek için kişilerin akıllı telefon veya tableti olması gerekmektedir. Kişiler Android işletim sistemli telefon veya tablet kullanıyorlarsa eğer Google Play üzerinden, İOS işletim sistemli telefon veya tablet kullanıyorlarsa da App Store üzerinden uygulamayı indirebilmektir. Kullanıcıların yapacağı indirmelerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Görüntülü Sohbet Uygulaması Azar Web Sürümü

Azar kullanmak isteyen kişilerin akıllı telefon veya tabletleri yoksa eğer Görüntülü sohbet uygulaması Azar'a web üzerinden de erişme fırsatları bulunmaktadır. Kişiler Azar web üzerinden giriş yaptıkları takdirde mobil üzerinde olmayan özellikleri de kullanabilmektedir. Azar web üzerinde bulunan video efektleri özelliği kişilerin görüntülü konuşma esnasında belirli çıkartma ve kostümleri kullanmasını sağlamaktadır. Bu özellik kullanıcıların yaptığı görüntülü sohbetlerin daha eğlenceli bir hal almasını sağlamaktadır. Son dönemlerde uygulamalarda ve akıllı telefonlarda bulunan gece modu özelliği de Azar Web üzerinden aktif hale getirilmiştir. Mobil uygulamada bulunmayan bu özellikle kişilerin yapacağı sohbetlerde gece modunu açarak gözleri yorulmadan ve gözlerini dinlendirerek görüntülü konuşma yapma imkânı bulunmaktadır. Kişiler web sürümü üzerinden de diğer kullanıcılar ile eşleşebilmekte ve görüntülü sohbet sonucunda onları arkadaş olarak ekleyebilmektedir. Gönderilen arkadaşlık isteği sonucunda kişiler özel listelerde bulunan arkadaşları ile istedikleri zaman görüntülü olarak  konuşabilmektedir.

Detaylı bilgi için http://azargoruntulusohbet.com/

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER