banner1029

Freegrafiker grafik tasarım ve web tasarım üzerine yoğunlaşmış bu sektörde başarılı işler yapan uzman ekipten oluşmuştur

Freegrafiker grafik tasarım ve web tasarım üzerine yoğunlaşmış bu sektörde başarılı işler yapan uzman ekipten oluşmuştur

Freegrafiker grafik tasarım ve web tasarım üzerine yoğunlaşmış bu sektörde başarılı işler yapan uzman ekipten oluşmuştur. İsminden de anlaşıldığı üzere Freelance olarak çalışan bu grup dizayn ve tasarım konusunda herhangi bir firmaya ya da kuruma bağlı değildir. Herhangi bir zaman olgusuna bağlı kalmadan çalışan Freelance tasarımcılara dilediğiniz saatte ulaşabilir ve bağlantı sağlayabilirsiniz.

2009 yılından bu yana bu sektörde freelance olarak yer alan bu ekip güvenilirliği sağlamış ve yaptığı işlerde kendini gösteren çalışmalara imza atmıştır. Yaptığı işlerin tümünü sergileyen ve bu konuda güven veren freegrafiker.com eminim sizinde işlerinize katkı sağlayarak kısa sürede internet dünyasında yer almanızı sağlayacaktır.

Freegrafiker Neler Yapar?

Yukarıda belirttiğimiz gibi web tasarım ve grafik tasarım dallarında yazılım, tasarım konusunda sizlere yardımcı olacak ekibi ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz. Başarılı ekibe markanızın ya da ürünlerinizin ihtiyaçları konusunda freegrafiker.com’dan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Logo Tasarımı

Markanızı tanıtmak ve kurumsallaşmak için ilk adım olan logo tasarımı konusunda sizlere profesyonel çözümler sunan Freegrafiker birbirinden farklı logo tasarım referansları ile sizi görsel anlamda tatmin etmektedir.

Profesyonel destek sağlayan ekip içinde olduğunuz proje ya da markanız için aynı sektörde yer alan firmalardan ayrışmanızı sağlayan yaratıcı fikirler sunmaktadır. Referansları içerisinde yer alan bazı sektörler ise şöyledir;

Pastane ve fırın logo tasarımı ile siz de mis kokulu ürünlerinizi bu harika tasarımlar ile dış dünyaya duyurabilir ve akılda kalıcı olabilirsiniz.

Kültür ve sanat konusunda zarif logo tasarımları sunan ekip hiçbir yerde rastlayamayacağınız görsel şölenle sizi buluşturmaktadır.

Siz su satışı konusunda bir iş yerine sahipseniz başarılı ekip ile çalışarak markanızı temsil eden harika renklerle buluşmuş bir logoyu eminim çok beğenirsiniz.

Mobilya, inşaat, tasarım, otel, mühendislik, müşavirlik, blog, tarım, bilişim ve diğer referansları ile zengin bir logo dünyasına sahip olan Freelance grafiker bu konuda farkını ispatlamıştır.

Web Tasarımı

Henüz bir internet sitesine sahip olmayan ya da elinde var olan sitesini değiştirmek isteyenler bu konuda birbirinden farklı referanslara sahip olan Freegrafiker ekibinden %100 destek alabilirler. Hem yazılım hem de tasarım konusunda işler yapan ekip hem büyük projelerin üstesinden gelmiş hem de küçük projelerde yepyeni fikirler ortaya çıkarmıştır. Farklı sektörler için farklı kriterlerde hazırlanan internet siteleri hem tasarım hem de içerik bakımından zengindir.

Üstün başarılara imza atan Freegrafiker e-ticaret, hosting, blog, kurumsal ve oyun siteleri gibi farklı dallarda dikkat çeken tasarımlar yaratmıştır.

Kurumsal Kimlik

Hedef kitlenize ulaşmak, tanınırlığınızı artırmak, güvenilir ve söz sahibi olmak için kesinlikle kurumsal kimlik çalışmalarını bu özel ekibe yaptırabilirsiniz. Logo ve kurumsal işlerde gerekli olan ekipmanları kurumsal kimlik içerisinde sayabiliriz.

Logodan sonra ikinci en önemli tasarım ise kartvizittir. Kişilere kendinizi tanıtmak ve tekrar ulaşabilirliği sağlamak için kartvizitler olmazsa olmazlar arasındadır. Bir diğer önemli kurumsal kimlik çalışması ise şirket yazışmalarında kullanılan antetli kağıttır. Tüm bu gerekli olan matbaa ürünlerini siz de başarılı grafiker arkadaşlardan edinebilirsiniz.

Katalog Tasarımı

Markanızın ve ürünlerinizin tanıtımını, gerekli olan bilgileri, fotoğrafları içerisinde bulunduran kataloglar tasarım olarak önemli bir matbaa ürünüdür. İster bilgilendirme amaçlı ister tanıtım ve reklam amaçlı olsun katalog tasarımında yazı fontundan tutunda sayfalardaki resimlerin boyutlarına kadar her detay çok önemlidir. Bu konuda da yine profesyonel Freegrafiker ekibinden yardım alabilirsiniz.

Uygulama Tasarımı

Günümüz teknolojisinde eminim siz de telefon olmadan bir yaşam düşünemiyorsunuz! Bu nedenle hayatımızın her anında yanımızda olan telefonlar ulaşılabilirlik açısından hem şirketler hem de tüzel kişiler tarafından çok önemli bir yerdedir. Tüm işlerini telefon üzerinden yapan kişiler için ise uygulamalar vazgeçilmez teknolojik yenilikler arasındadır.

Afiş Tasarımı

Duyuru, reklam ve bilgilendirme olarak insanlara dağıtılan afişler tasarım açısından önemli bir yere sahiptir. Bu konuda deneyimli olan Freegrafiker yeni çıkan ürünlerinizi tanıtmak, fiyat listenizi insanlara duyurmak, kampanyalar hakkında bilgi vermek için afiş tasarımlarını profesyonel olarak oluşturmaktadır.

Dergi Reklamı Tasarımı

Dergi ve gazete reklamları için hazırlanan tasarımlar ürün ve hizmetleri tüm Dünya’ya duyurmak için yazılı basın materyalleri arasında yer almaktadır. Farklı alternatifler sunan freegrafiker.com hastane, teknoloji, kitap, dil kursu, alışveriş merkezi vb. dergi ve gazete tasarımlarını referansları içerisinde bulundurmaktadır.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2017, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1204