banner1348

Voleybol Turnuvası Başlıyor

Acıpayam Belediye Başkanlığı Bahar Kupası Voleybol Turnuvasına kayıtlar başladı.

Voleybol Turnuvası Başlıyor
banner1336

Acıpayam Belediyesinin geleneksel Bahar Kupası Voleybol turnuvasına başvuruları, Acıpayam Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile tertip komitesi üyeleri Savaş Salgın, Gültekin Altan ve Selim Akar’a 2 Mayıs 2017 Salı mesai bitimine kadar gerçekleştirilecek.
 

TURNUVA KATILIM ŞARTLARI VE OYUN KURALLARI

1- Her bir takım en az 8 en fazla 14 oyuncu ve bir yöneticiden oluşur. Takımlar isterlerse erkek ve bayan sporculardan karışık olarak kurulabilirler.
2- Turnuvaya katılacak takımlar için bir yönetici belirtilmesi zorunlu olup takım ile ilgili konulardan ve oyuncuların her türlü fiili ve sözlü davranışlarından takım yöneticisi sorumlu olacaktır.
3- Sağlık tedbirleri, izin ve katılım için gerekli tüm işlemlerden takım yöneticisi sorumludur.
4- Takımlar TVF 1. Ligi ve 2. Liginde oynayan en fazla 2 (İki) lisanslı oyuncuyu kadrolarında bulundurabilir.
5- Çeyrek finalden itibaren, takımlar bir kereye mahsus olmak üzere elenen takımlardan bir oyuncuyu kadrolarına katabilirler. Tertip Komitesine yazılı olarak bildirmek zorunludur.
6- Katılımcı takımlar spor malzemelerini kendileri temin etmek zorundadır. Müsabakalara uygun kıyafet ve spor ayakkabı ile çıkılacaktır.
7- Ekte verilen Takım Listesi Formu doldurulup imzalanarak teslim edilecektir. Son başvuru tarihinden sonra listelerde herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.
8- Turnuvada TVF oyun kuralları geçerlidir. Maçlar başvuru durumuna göre lig veya eleme sistemine göre oynatılacaktır.
9- Müsabakalar 3 set üzerinden oynatılacak olup 2 set alan takım kazanacaktır. Maçın 3. sete uzaması halinde 3. set Tie Break olarak oynatılacaktır.
10- Takımlar müsabaka saatinden önce hazır bulunacaklardır. Müsabaka başlama saatinden 5 (beş) dakika geçmesi halinde geç kalan takım hükmen mağlup sayılacaktır.
11- Turnuvanın yürütülmesinden Tertip Komitesi sorumlu olup turnuva boyunca Tertip Komitesi tarafından alınan karalar geçerli olacaktır.
12- Başvurular 25.04.2017 – 02.05.2017 arasında Acıpayam Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile tertip komitesi üyeleri Savaş Salgın’a veya Gültekin Altan’a yapılacaktır. 02.05.2017 Saat 17:00 dan sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
13- Kura çekimi 03.05.2017 saat 15.30 da Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır.
14- Tüm katılımcılara başarılar dileriz.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER