Sürücüoğlu Yeniden Aday

Acıpayam Ticaret Odası Başkanı Mehmet Sürücüoğlu önümüzdeki aylarda yapılması planlanan Ticaret odası başkanlığı için gelecek dönemde “Tekrar Adayım” dedi.

Sürücüoğlu Yeniden Aday

Acıpayam Ticaret odası başkanlığına 2013 yılında yapılan genel kurul seçiminde başkanlığa seçilen Mehmet Sürücüoğlu, önümüzdeki aylarda yapılacak olan Acıpayam Ticaret Odası  başkanlığına tekrar başkan adayı olacağını belirtti.

İKİ İLÇENİN EKONOMSİNE KATKI KOYACAĞIZ

Mehmet Sürücüoğlu açıklamasında ; “Acıpayam Ticaret Odasına kayıtlı bulunan üyelerimizin desteğini alarak onların tercihleri doğrultusunda yürütmekte olduğumuz görevimize tekrar devam edeceğiz. Bizler Acıpayam Ticaret Odası olarak Acıpayam ve Çameli ilçelerinde üyelerimiz ile hep birlikte istişarelerde bulunarak iki ilçemiz ekonomisine katkı koymak için bu görevi yürütmekteyiz.

Ticaret odası sivil toplum kuruluşlarının en önemli halkalarının başında gelmektedir. Ticaret erbabı üyelerimizi en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünerek önce  Allah’ın izni sonrada üyelerimizin desteği ile Acıpayam Ticaret Odası Başkanlığına devam edeceğiz, dedi.

Kaynak: Acıpayamgazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243