AK Gençler Acıpayam’da

Denizli AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Melih Serim ve yönetimi önceki akşam Acıpayam Teşkilatın ziyaret etti. Yaklaşan İlçe Gençlik Kolları Kongresi öncesi yapılan ziyaretin istişare ve teşkilatın görüşlerini almak için olduğu belirtildi.

AK Gençler Acıpayam’da

 Toplantıya Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Denizli Gençlik Kolları Başkanı Melih Serim, AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı Nur Hayat Şanlı ve partililer katıldı. AK Parti İlçe binasında düzenlenen toplantıya İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı yoğun ilgi gösterdi;
‘’AK parti istişare partisidir"
Toplantıya katılan İl Gençlik Kolları Başkanı Serim, gençlerle sohbet etme fırsatı buldu. Kongre öncesi partililerin görüşlerini dinleyen ve istişare fırsatı bulan Serim şunları dile getirdi, ‘’Parti olarak herzaman teşkilatımızın görüşlerine değer verdik, çünkü AK Parti Milletin karar aldığı bir istişare partisidir. AK Parti Dün olduğu gibi, bugün ve yarın da her zaman istişare ile yürüyen bir parti olacaktır. Bu kapsamda Acıpayam’a geldik ve siz değerli kardeşlerimizle bir aradayız. Her birinizin görüşü bizim için değerlidir. Cumhurbaşkanımız ve Liderimizin söylediği gibi, biz gençleri yedek kulübesinde değil, ilk 11’de görmek istiyoruz. Bu yüzden beraber yürüyeceğiz.’’ dedi.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243