Acıpayam'da Bakanın Yolunu Kestiler

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde Acıpayam Engelliler Derneği, önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun aracının önünü kesti. Ramazanoğlu, aracının önünü kesip kendisini derneğe davet eden engellilerin bu isteğini kırmadı. 

Denizli’nin Acıpayam ilçesine ziyaret için giden önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun geleceğini duyan, Acıpayam Engelliler Derneği üyeleri ve Ak Parti Engelli Koordinasyon Başkan Yardımcısı görme engelli İbrahim Kokucu, Engelliler Haftası'na dikkat çekmek için aralarında plan yapıp, Ramazanoğlu’nun geçeceği yola çıktılar. Ellerindeki bir pankartla kortej eşliğinde ilerleyen araçların önüne geçtiler. Ramazanoğlu’nun aracını durdurup kendisini derneğe davet ettiler. Engellileri kırmamak gerektiğini belirten Ramazanoğlu, Acıpayam Engelliler Derneğine uğradı. 

Burada engellilerin engelli maaşı, araç sorunları gibi problemlerini dinleyen Ramazanoğlu, engellilerin sesine kulak vermek gerektiğini belirtti. Dernekteki engellilere veda eden Ramazanoğlu yoluna devam etti. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER