Denizli'nin Çivril ilçesinde uyuşturucu ticareti yapan 4 kişi polis tarafından yakalandı. Zanlılar tutuklanırken iki zanlının hırsızlık suçundan da arandığı belirtildi.

Denizli'ye bağlı Çivril ilçesinde uyuşturucu ve suçla mücadelede taviz vermeyen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptıkları operasyonla 4 kişiyi gözaltına aldı.

Denizli’de İki Kardeş Birbirine Av Tüfeğiyle Ateş Açtı Denizli’de İki Kardeş Birbirine Av Tüfeğiyle Ateş Açtı

Zanlıların üzerinden çeşitli miktar ve türden uyuşturucu ele geçirildi. İki ayrı operasyonda yakalanan 4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çivril genelinde uyuşturucu ve asayiş denetimlerine ara vermeden devam eden emniyet güçleri, takibe aldıkları M.Y. ve H.B. isimli şahısları gözaltına aldı. Zanlıların yapılan üst aramalarında 56 gram eroin, 6 gram esrar ve 1 gram metamfetamin uyuşturucu maddesi ele geçirildi. Zanlılar gözaltına alınarak polis merkezine götürülürken yapılan sorgularında hırsızlık suçundan da arandıkları belirlendi.

Bir diğer operasyonda uyuşturucu satan N.M. ve İ.A. isimli şahıslar takip edilerek uyuşturucu satışı yaptıkları esnada yakalandı, zanlılar yapılan sorgularının ardından sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklandı.

Kaynak: yesilcivrilgazetesi.com